Lucifer 6. Sezon Yakında

5. sezonun bitmesiyle birlikte ekranlara veda etmeye hazırlanan Lucifer’in bir sezonluk daha anlaşmayla devam edeceği duyuruldu. Netflix bu yapım için tüm anlaşmaları yaptığı ve 6.sezonun kesin olarak başlayacağı netleşmiş oldu.

İlk Sezonun’da Fox kanalıyla izleyiciyle buluşan Lucifer dizisi ilk sezonlarında sağlam bir izleyici kitlesine ulaştı, sonrasında düşen izleyici kitlesi nedeniyle 3. sezonunun ardından FOX tarafından iptal edilmekten kurtulamadı. Dizinin sadece ABD’de değil avrupada da sağlam bir takipçi kitlesi oluşturması Netflix‘in dikkatini çekmiş olacak ki FOX tarafından iptal edilen dizi Netflix tarafından uzatıldı. Diziyi dördüncü sezonla devam ettiren Netflix, 5. sezonun da çekileceğini ve dizinin 5. sezonun ardından ekranlara veda edeceğini duyurmuştu.

Tüm bu haberler ışığında şok etkisi yaratan yeni bir açıklama yapıldı , bu Lucifer sevenlerin gönlüne su serpti ve 6. sezonun’da çekileceğini ilk ağızdan bildirmiş oldu. Netflix’ten yapılan açıklama ile 5.sezonun çekilmesinden sonra 6.sezon içinde çalışmalar başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: