Adsense Onayı Almak İçin Tema Önerileri

Bu yazımızda Adsense onayı almak için kullanabileceğiniz ücretsiz WordPress temaları sizlerle paylaşacağız. Onay sürecini etkileyen en önemli noktalardan birisi de sitenizin temasıdır.

Temiz kodlanmış,hızlı açılan bir tema seçmek  Google Adsense onayı almak için önemli aşamalardan bir tanesidir. Tek iş tema olmasa da iyi bir tema seçmeniz sizi Adsense onay sürecinde 1-0 önde başlatacaktır.

Önerilen Yazı: 18 ADIMDA ADSENSE ONAYI ALMAK – 2020


WordPress alt yapısını kullanarak yeni bir site kurduğunuzu varsayalım. Domain,hosting,Ssl ücreti derken bütçeniz aşmış olduğunuzu düşünüyorsanız ücretsiz bir WordPress tema kullanmak iyi bir seçim olacaktır.Kullanışlı,ücretsiz ve Adsense onayı almak için size katkı sağlayacak WordPress temalarından 5 tanesini sizlerle paylaşıyoruz.

1- Colormag


Ücretsiz WordPress temaları arasında belki de premium temalara en yakın olan tema bence Colormag teması.Özellikle teknoloji,bilim gibi kategorilerde içerikler üreten siteler için harika bir blog temasıdır.Menü altındaki kaydırak alanı oldukça şıktır.Birden çok kategoriye sahipseniz ve çok sık yazı yayınlıyorsanız Colormag’ı tavsiye ederim.Mobil ve masaüstünde oldukça şık bir görünüme sahiptir.

2-MH Magazine Lite

Çok hızlı ve sade bir tema olan MH Magazine Lite teması oldukça kullanışlıdır.Ücretsiz sürümünde slider kısmı olmasa da tercih edilebilecek en iyi WordPress temalarından bir tanesidir.Slider eklentisi kullanarak slider da kurabilirsiniz.

3- Awaken

Sade ve şık bir görünüme sahip olan Awaken WordPress temasının ücretsiz versiyonunda da slider bölümünü barındırdığından önemlidir.Teknoloji,bilim siteleri için biçilmiş kaftandır. Adsense uyumlu harika bir temadır.

4- Ionmag

Ücretsiz premium Worpress teması olması nedeniyle denemenizi kesinlikle önerebileceğim bir temadır.Her çeşit blog sitesine uyum sağlayabilecek bir WordPress temasıdır. Slider kısmı da bulunmaktadır.

5- Ashe 

Kişisel bloğu olanlara tavsiye edebileceğim temiz,sade bir görünüme sahip olan harika bir temadır. Adsense uyumlu ve slider olan ücretsiz bir WordPress temasıdır.Keşke Blogger versiyonu da olsa dediğim mükemmel bir kişisel blog temasıdır.

Bu listede verdiğim temalardan Colormag ve Ashe teması ücretsiz ve Adsense uyumlu harika temalardır. Ancak şunu bilmeniz gerekir ki Adsense onayı almada pek çok etken vardır.Bunlardan yalnızca birisi bloğunuzun temasıdır.Verdiğim bu 5 tema da Adsense onayı almak için  fazlasıyla işinizi görecektir.Güzel bir tema seçtikten sonra Adsense onayı için her gün düzenli ve yüzde yüz özgün içerik girmeye devam etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: